تیوب لیزر reci

فروردین ۱۲, ۱۳۹۷     احمدی    

تیوب لیزر Reci

تیوب لیزر reciReviewed by خریداران on Apr 1Rating: 5.0تیوب لیزر Reciبرترین فروشنده تیوب دستگاه لیزر

تیوب لیزر reci

در این مطب میخواهیم  در مورد سری های مختلف تیوب لیزر reci که سال های ۲۰۱۱ میلادی  تا ۲۰۱۶ میلادی  به بازار عرضه شده است مطالبی برای شما ارائه دهیم.

در گذشته بین ۲۰۱۱ میلادی  تا ۲۰۱۳ میلادی کمپانی reci سری تیوپ لیزر W خود را به بازار روانه می کرد که می توان این سری را جزء تولیدات موفق تیوب دستگاه لیزر شرکت  reci قلمداد کرد.

چون که توانسته بود تا حد بسیار قابل توجهی رضایت متقاضیان این تیوب لیزر را در مقایسه با سایر ککمپانی های تولید کننده های تیوب های لیزر را فراهم سازد.

تیوب لیزر reci

چند سال قبل  این شرکت تیوب لیزر reci سری Z را روانه بازار کرد که تفاوت قابل توجهی  با سری W نداشت

و این تیوب نیز توانست مسیر موفقیت های شرکت reci را فراهم آورد، اما بزرگترین مشکلی که متوجه این سری تیوب های دستگاه لیزر بود، طریقه متصل کردن ابتدا و انتهای تیوب به قسمت شیشه ای تیوب لیزر بود .

چون که لنز دستگاه لیزر و آینه دستگاه لیزر توسط پیچ های آلن محکم شده بود و در اثر جابجایی از محل خود جابجا شده و موجب از بین رفتن همراستایی دو آینه و مطقالبا خروجی پرتو افت شدیدی خواهد کرد.

ابتدا سال ۲۰۱۵ میلادی بود که reci با تبلیغات بسیار تیوب لیزر رسی s را به بازار عرضه کرد.

تیوب لیزر Reci

تیوب لیزر Reci

سری s تیوب لیزر رسی با سری های قبلی خود تفاوت  بسیار قابل توجهی داشت در متصل کردن ابتدا و انتها تیوب به بدنه شیشه ای داشت که

شرکت reci با بهره گیری از آخرین فناوری روز دنیا اتصال فلز به شیشه ای که ساخت کشور آلمان بود توانست مشکلات قبلی تیوب های لیزر را حل کند

و موجب شد که مشکل خروجی گاز لیزر از محل اتصال لنز و آینه که در مدل های پیشین  با چسب متصل شده بودند و همچنین جابجایی لنز و آینه دو سر تیوب لیزر را برطرف کند.

جمع بندی بحث تیوب لیزر reci

اما می توان گفت با وجود تمام این تمایز ها نتوانست محصول موفق در بازار باشد و کمی موجبات عدم رضایت مشتریان و کند شدن سیر صعودی این شرکت بزرگ را فراهم آورد.

از این رو به جهت اینکه فناوری برای اولین بار توسط reci مورد آزمایش قرار می گرفت  و نقص هایی را به همراه داشت رسی در ماه May سال ۲۰۱۶  آخرین سری تیوب لیزر reci را با نام W به بازار معرفی می کرد.

تا بتوانند نواقصی را که در تیوب لیزر رسی S وجود داشت برطرف کند.


تمامی حقوق محتوی این وب سایت متعلق به شرکت آرسام لیزر ، یکی از شرکت های زیر مجموعه شرکت فنی و مهندسی آراد لیزر است.

کپی برداری بدون ذکر منبع شرعا و قانونا حرام بوده است.

در ضمن مطالب سایت به صورت آنی با استفاده از api های خاص به وب مستر گوگل ایندکس میشود

دسته بندی ها : تیوب لیزر, وبلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Rating*